map.png
Masz pytanie ? 736 330 400   lub    wyślij maila
Masz pytanie ? 736 330 400   lub    wyślij maila
Zarząd
/assets/img/zarzad/hk.jpg
/assets/img/zarzad/hk.jpg
HUBERT KARCZ eska.png
PREZES ZARZĄDU

Oferuję Państwu usługi naszej firmy w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych działających w szeroko rozumianym pojęciu podatku akcyzowego oraz doradztwa podatkowego. Doradztwo w pełnym obszarze obciążeń podatkowych prowadzimy wraz z naszym partnerem, spółką KPMG, świadczącą usługi najwyższej jakości we wszystkich zakątkach świata.

Moje wieloletnie doświadczenia oraz moich współpracowników w pracy z firmami zajmującymi się podatkiem akcyzowym są dla naszych klientów gwarancją prawidłowego rozliczania się z obciążeń podatkowych, a także prawidłowego funkcjonowania Państwa składu podatkowego. Przez wiele lat zakładałem, kontrolowałem i zarządzałem składami podatkowymi, produkcyjnymi i magazynowymi w różnych branżach. Wraz z firmą MERRID Controls opracowałem i wprowadziłem szereg innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla składów podatkowych i innych podmiotów obsługujących wyroby akcyzowe. Brałem też udział ze strony Ministerstwa Finansów w pracach nad prawem podatkowym oraz przepisami związanymi z przeprowadzaniem kontroli przez służby skarbowe. Pragnę Państwa zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, otwarci na współpracę.

/assets/img/zarzad/jt.jpg
/assets/img/zarzad/jt.jpg
JACEK TEKIELI eska.png
WICEPREZES ZARZĄDU

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Podatkami zajmuje się od 1993 roku.

Swoje doświadczenie w zakresie prawa podatkowego wykorzystywał reprezentując, z ramienia kancelarii prawnej, klientów w postępowaniach kontrolnych prowadzonych przez organy podatkowe. Prowadził również konsultacje z prawa podatkowego i świadczył usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.